| iLOVEquestions a întrebat:

Pentru intrebare asta dau fundita!(ca de obiceibig grin):
Cum scriu la Hi5, Barn Buddy, cand fura cineva, adauga gandaci, buruieni sau le inlatura pe acestea, in loc de "I saw that" sau "Am vazut asta", in cazul unora, alt text, ceva de genulbig grine ce furi? Nu uitati fundita!laughing

Răspuns Câştigător
| Deennn a răspuns:

Si eu vroiam sa schimb, dar numai merge acum. Inainte mergea de la My Farm, dar acum cica numai merge. thinking
Bafta. kiss

2 răspunsuri:
| vallentina123 a răspuns:

Bai era chestia aia la barn buddy scria pe undeva pe acolo setari dar acum nu mai scrie straight face

| REMUS_3055 a răspuns:

Si eu ma intreb asta. nu arata nicaieri. poate ca asa au setat ei jocul de la bun inceput.
ciao! nu sunt sigur daca te-am ajutat, dar asta este opinia mea.