| bogdancuB a întrebat:

Sa va spun sincer m-am plictisit vreau sa-mi spune-ti niste jocuri care ar merge pe urm date ale calculatorului meu:
Procesor : Intel pentium 4 de 3ghz
Memorie : 4 gb rami
Placa video : Intel G41 chipset de 512mb.
P.S : va rog spuneti-mi jocuri nu cv de genul intra pe siteu asta sa vezi ce jocuri iti merg. Nu vreau asa ceva; vreau numai jocuri si nu cont genul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa 13 fifa 11, gta 4, dirt 2, crysis1, bf 2 poate si 3, nfs the run, nfs most wanted 2012, dirt 3, cs sourace, assassins creed 3, hitman absolution