| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe urmatoarele date ale calculatorului meu:
Procesor : Intel Pentium 4 de 3 GB
Memorie : 3, 5 ghz ddr2
Placa video: Intel G41 Express chipset de 512 mb dar cand intru in dxdiag spune ca este de 1 gb
P.S. Nu vreau siteuri de jocuri sau altceva vreau decat jocuri.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xside16 a răspuns:

Nu inteleg dc persoanele care au raspuns mai sus ..au mai raspuns daca habar nu au....in primul rand procesoru are un singur core ceea ce este practic imposibil sa ruleze jocuri noi gen far cry 3 sau alte jocuri enumerate mai sus, iar placa video este integrata ceea ce nu o face buna pe gaming. Dar am sa iti zic cateva jocuri care ruleaza pe acel sistem: -Gta san andreas, Seria Need for speed ar trebui sa iti mearga pana la carbon, flat out 2, Call of duy morden warfare, fifa 2010. Aproape toate jocurile care au fost lansate pana in 2007.

| bogdancuB a răspuns (pentru xside16):

Ai zis bine dar imi merg jocuri toate din 2008 si 2009 2010 asa si asa si chiar si din 2011 imi merg cateva am pus intebarea asta de 3 ori.

3 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

SALL! Ar fi cateva...Far Cry 3, GTA 4, Need For Speed Most Wanted 2012, Euro Truck simulator 2, Sniper Ghost Warrior,Test Drive,Need For Speed Shift, Crysis, Black Ops, Sniper Elite 2, Fifa 2011/2012 Sniper Elite V2.iar ce joc zi de zi MTA

| GEOgeorge456 a răspuns:

Eu as zice ca ce joc vrei merge