| alexikka a întrebat:

scuze categoria e cea mai vizitata pe TPU cine joaca 8 ball pool multiplayer pe miniclip si stie cum se castiga bani k eu joc de MULT timp si am in continuare 66 cash, ...VA ROOG AJUTATI-MA

13 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Bani mi se pare ca se cumpara nu se castiga.

| TheAG a răspuns:

Eu imi cumpar tac si imi fac masa cum vreau si cand ies si intru din nou nu imi da nimic si banii sunt dusi de ce?

| crisbens33 a răspuns:

Ba se castiga in tuenee

| alexikka explică:

Aha

| alexikka explică:

Dami numele tau ca sa putem juca daca vrei

| alexikka explică:

Pai ca sa joci a aparut o noua aplikatie tot in joc cu deasupra unde poti cumpara pucuri intelegi? dai acolo si scrii numele...nml meu e alextrick
adica e contul lu fratemiu dar cauta-ma

| MarianPaun a răspuns:

Cum joci cu ea? sau nu neaparat cu ea. cum inviti pe cineva sa joace cu tine?

| Leonte_Robyy_2000 a răspuns:

Prima data trebuie sa ai dolari dar cel mai important e sa ai noroc cel mai bun joc unde castigi mai multi buni sunt scratch eu am castigat 250k la ala fratele meu 100k si mai am cativa prieteni care au castigat mult daca nu ai dolari joaca la tournamente sau pariuri, si daca pierzi fa-ti hack, dar daca vrei sa fii corecta exerseaza mult cu guesti si dupa intri la din astea importante

| Stefania_Stefy_1984_8VQ6 a răspuns:

| Ionut_Ilie_1997 a răspuns:

Nu stiu ni ci eu cum

| Ionut_Ilie_1997 a răspuns:

Nu stiu frate si eu caut la fel

| biabafasfa a răspuns:

Bani castigi castigand turnamente...dai play tournament si acolo o sa iti apara:8 players, 16 players, 32 players.8 players=25 credit, 16 players=50 credit, 32 players=100 credit