| Cata20314 a întrebat:

stiti niste servere private metin2? sa nu fie inchise plzz funda pentru cel mai tare

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

Cel mai bun servar privat de metin2 e Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php e romanesk si poti face lvl 90 intr-o zi daca stii metin. dar e nou aparut asa ca sunt putini si poti face 1000 de conturi (nu trebuie adresa de confirmare deci poti face cont cu toate adresele de e-mai pe care le ai in lista), dar daca e nou desigur se lucreaza des la el asa sa nu te sperii daca iti da eroare... daca iti da eroare si servarul merge(ca sa afli daca merge servarul intri pe Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php la clasament player daca iti arata lista de playeri atunci merge servarul, daca nu o arata atunci nu merge) atunci mai insista si in 2-3 minute sigur va merge!
P. S in regatul galben sunt cei mai putini, deci ar trebui sa vii in regatul galben (in regatul galben sunt si eu cu numele de skizz0 sau y0nutzy), funda?

11 răspunsuri:
| raresgicu a răspuns:

Metin 2 showdown

| ღßaßÿღ a răspuns:

Metin 2 showdown

Metin x men

Metin 2 fun PS:fun nu cred ca e privat...
funda?:d

| Rexassj a răspuns:

Www.reddragonmt2.com e german cresti destul de greu dar are cel mai tare shop si cel mai bun regat e galben

| H3llRazor a răspuns:

Bah stiu eu un metin2 privat care nu e inchis, panicfearmt2 incearca plz funda

| DarkCobra a răspuns:

Sall andrei

| MostWant3D a răspuns:

Auzi, nu stiu daca merge dar incearca Metin2RoSpeed dupa parerea mea e destul de bun acum trebuie ta daca vr sa joci sau nu oricum bft si te asteptam pe server! o3

| Zecefaraunsfert a răspuns:

Http://streetplaymt2.servegame.com/ intri si afli tu mult mai mult

| CocaiNNe a răspuns:

Cel mai tare server Metin2 FreeStyle Forum:http://freestyle-metin2.tequilaforum.net/ Site :http://freestyle-metin2.no-ip.info

| Voicu_Cristi_1997 a răspuns:

Metin2 Steel
Uite si un link sa te inregistrezi:
http://metin2steel.ro/pvp/index.php?page=register&referal=[VIP]Nyght

| Voicu_Cristi_1997 a răspuns (pentru skizz0):

Nu merge linkul.