| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun joc in care iti poti tuna masina? Cam ca GTA San Andreas dar sa ai mai multe optiuni. Nu cumva sa spuneti Nfs sau Srs, nu vreau jocuri de curse de masini doar un joc asemanator cu SA dar cu mai multe optiuni de tunare...

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Iti recomand Street Legal Racing Redline. Este un joc special doar pentru masini. Are o gramada de optiuni ca sa iti tunezi masina. Incepi cu un buget mic si trebuie sa castigi curse de Drag. Masina se tuneaza foarte fain si in cel mai mic detaliu. O tunezi pe exterior asta insemnand spoilere, side-skirt, front/back bumpers, faruri. Dar o tunezi si la motor si aici trebuie sa iti pui tu piesele tale. Ma rog, aici va fi mai greu deoarece trebuie sa pui absolut tot, pistoane, turbo, nos si toate alea. Jocul va trebuii sa il joci modat pentru ca originalul are foarte putine masini si care nu sunt licentiate. Dar iti poti pune tu ce masini vrei doar cauti pe net. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^_^