| Orkroc a întrebat:

Stiti vreun joc OpenWorld(Sandbox) Rpg single player care sa mearga pe Procesor Dual core E 4500 2.20 Placa video Ati Radeon 2400 Series(256mb) ram 2 gb?(Sa aiba un gameplay decent nu ca cel din Oblivion sau daca stiti vreun mod pentru gameplayul din Oblivion scrieti aici)

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cauta si tu pe acolo si o sa gasesti pana la urma si in timp ce cauti uitate si pe youtube la diferite filmari din jocuri si vei gasit mai repede cel care iti place.

| piftel a răspuns:

Minecraft sau Teraria

| UrsaRadu a răspuns:

Dace te referi la moduri pentru oblivion sunt diferite coduri, poti zbura, poti lua armuri si arme noi, e si unu sa te transformi in vampir dar nu l-am gasi niciunde gasesti codurile pe net.