| Frunza_Mihaita_1994 a întrebat:

Sall TPU, știe cineva jocuri asemănătoare cu prototype(1și2)ori care
Aș vrea să aibă ceva grafică mai reală
Nu de-aia ca la Mortal Kombat 4
Funda

Răspuns Câştigător
| Florian_Radu_1991 a răspuns:

Dying light... Nu e char ca prototype dar e un super joc, e o combinatie zombi si parkour sau mai poti incerca darksiders ambele parti sau chiar saints row. nu se compara cu prototype dar sunt foarte captivante toate

1 răspuns:
| Frunza_Mihaita_1994 explică:

Mulțumesc,seamănă foarte mult și cu dead island care l-am terminat(1, 2,3) e frumos și are multe arme faine, iar de grafică n-am ce zice, e destul de reală, mersi mult