| CamyAngel a întrebat:

Sall TPU, va rog frumos dati-mi si mie un hack de fishbot bun pentru Metin2ro...
Multumesc:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! De ce vrei fishbot ...ca sa edvii un om mare sa ai Lv 70-75 si sa faci bani tinand PC-ul pornit incearca sa inveti sa joci fara hack-0uri nu sunt bune de nimic cand ti-e lumea mai draga primesti ban.Chiar si daca poate ca nu ai castigat un profit consistent pe urma lui.Dar totusi iei ban si oricat te rogi de GM nu o sa-ti mai dea contul inapoi.O sa primesti ban pe minim 5 ani timp in care iti tot faci reprosuri in legatura cu folosirea hack-ului sesizand ca de fapt nu te ajuta la nimic si ca ai pierdut vremea degeaba.Si dupa ban 20% se mai apuca iar de Metin dar pana peste 5 ani cand iti da contul inapoi poti face si LV 99 si in plus inveti sa joci corect lasa banii... daca nu ai bani las k vine un event sau iti cade vreun obiect sau scad preturile faci bisnita si astepti sa creasca si apoi le vinzi castigand un un bonus de yang.Mai gandeste-te la ceea ce ti-am spus pentru ca oricum o data tot o sa regreti.(stiu eu ff multe cazuri de la mine din oras)!
O zi buna!