| AdI1231234 a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de metin2ro si nu stiu ce caracter si cu ce skiluri sa mi-l fac.Voi ce mi-ati recomanda?

1 răspuns:
| ionut234bos a răspuns:

Auzi la mine acum:
1)La war e foarte naspa de oarec sunt itm nasoale dar e bun la duel
-skiluri:corp
-sfaturi:cand faci lvl 17 sa nu merge map 2 decat la amazoane pana la 18(se aplica la orice caracter)
2)La ninja e bine ca ai 3 tipuri de arme dar ai mare grija cu skiluri Fii atent te rog
-skiluri:lame
-sfaturi:nu te bate cu cineva pana la level 16 macar pentru a putea sa dai bine.
3)La sura este aproape cel mai bun de pe caractere dau da putin prima data la nivele dar dupa aceea da mereu aproa 12k pe skil la M.
-skiluri:arme magice(sunt cele mai bune)
-sfaturi:ai grija daca te bati cu sura e puternic.
-La shaman este forte usor sa faci bani si exp dar are urmatoarele dezavantaje:
1)Mai rateaza uneori.
2)Nu ia mult pe skil decar 6, 7 k pe skil.
Uite sfaturile mele:
-skiluri:vindecare(dai mai mult)
-nu te bate frecvent cu ninja ia mult din viata.Bafta! Funda?