| Personna a întrebat:

Vreau sa-mi iau un ps2 de Craciun (numi pomeniti nimic de ps3) si mil voi moda mai inclo. Imi puteti spune cum se descarca jocuri?

Răspuns Câştigător
| iorgovan a răspuns:

Sall.
Jocurile pentru ps2, ps3, psp si xbox trebuie cumparate.
Poti sa descarci jocurile dar nu le poti juca pentru cati trebuie un chip pentru jocul care il doresti sa joci.
Eu te sfatuiesc sa-ti iei ps3 chiar daca jocurile sunt mai scumpe fata de ps 2 dar merita.
Deci cel mai bine e sa-ti iei ps 3 pentru ca are grafica mai performanta ca la ps 2.