| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu la naruto shippuden urmatoarele chesti:
1)Cand era kabuto vs tobi(Madra) ce episod era?
2)Am vazut ep 252-253 pe Tobi cu nasca rupta dar am mai vazut intr-o poza cu masca rupta o parte si avea fata lu sasuke si parul lui?
3)Ce a aparut sa o sapar episodul cand sasuke and itachi vs kabuto cand o sa fie?
pentru cine imi raspunde la mai multe triebeari

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

1. Niciodata dar niciodata nu sa luptat Madara( tobi) cu kabuto si nici nu se va lupta pentru ca kabuto a fost oprit de Itachi si Saskue.
2. Nu te mai lua dupa toate pozele modificate de fanii disperati de viata, Tobi e Madara si are parul si fata lui madara doar ca e mai batrana evident.

3. Ai scris rau intrebarea asa ca voi incerca sa prezic ceea ce vroiai sa spui.
Pai episodul cand va fi Kabuto vs Itachi + sasuke ar trebui sa fie in curand, cam peste 10-15 episoade( e o aproximatie facuta in mare dar oricum nu e asa de departe)

Pentru alte intrebari despre naruto intra pe forumul oficial naruto Romania http://narutofan.forumulmeu.ro/forum

Scuze de intarziere dar cum nu ai avut niciun raspuns cred ca e bine venit al meu.