| shadows98 a întrebat:

Vreau si eu un metin cu otele batalii la magazin. Sa nu aibe bonusuri 6/7 dar daca are nu ezitati samil spuneti. vreau un raspuns rapid va reog frumos! Vreau si site-ul. nu vreau metin hostyles energy xperiment osiris... Dau funa celui mai bun raspuns va rog grabiti-va

3 răspunsuri:
| RaulGonzzalles a răspuns:

Metin2Tdl,Metin2Oradea,metin2Yoneis,

| shadows98 explică:

Altele nu aveti nu vreau sa fie pvp raul daca ai putea da si siteu de la oradea nu vreau tdl l-am jucat

| shadows98 explică:

Nu vreau yones tdl etc va rog grabitiva cat mai multi sa raspunda