| Raduuuuuu a întrebat:

ziceti-mi si mie un server de metin2 da sa fie calumea cu rate de exp mari...(Nu united/lunaris/hamer) ce sv imi recomandati? happy

5 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Sall Uite aici cateva metine: Lightmetin2(non-hamachi):www.lightmetin2.ro Metin2TDL(server non-hamachi, intra doar pe serverul alocolii pentru ca doar pe acela este):www.metin.tdlgaming.com/ Metin2 Crazy(Server Hamachi):ID:Metin2Crazy....Metin2Crazy20 Parola:12345 Site:www.crazy-metin2.ucoz.ro

| SeysM01 a răspuns:

Metin2Arena!

| Patrick9087 a răspuns:

Metin2 pvp : sunshine-online, light ( iti da lvl max si ai toate itm la shop)
metin2 pvp/pvm mt2 hystori, valmondial, mt2 fail-online sper ca te-am ajutat fundita?

| WarLifeZ a răspuns:

Vrei metin2 pvp iteme noi dai add: doggerman117@yahoo.com si o sa vezi cel mai tare server te astept