| ColaStar a întrebat:

Sall tpuxD vreau sa stiu daca pot instala adobe flash player in D sau E ca C e full

Răspuns Câştigător
| MrKez a răspuns:

Da poti, dar iti recomand sa stergi ceva din C ca acolo e important sa instalezi ceva programe, dai un clean ca sa mai faca un spatiu.

1 răspuns:
| mennenspeed a răspuns:

Sall ColaStar. Poti instala in D sau E.
Dar cel mai indicat ar fi in C, deoarece acolo sunt toate celelalte importante programe pe care le are PC-ul tau, iar in D sau E oricand le poti sterge din greseala sau sa le amesteci cu alte jocurihappy. Indicat ar fi sa stergi ceva ce nu iti mai trebuie si sa faci putin loc pentru Adobe Flash Player.
Baftahappy