| BoSsNr1 a întrebat:

Sall...va rog sa imi spuneti si mie niste jocuri bune, dar sa fie mai noi...adica cu grafica mai buna. Multumesc.

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact (toate pentru pc).

| OkapiRo a răspuns:

Jocuri pentru pc: Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact.