| maximovidiu a întrebat:

Sall vreau sa imi fac un server de metin2 hostat dar am o nelamurire in privinta donatiilor.
in special pe card...cum fac ca sa primesc donatiile pe cardul meu adica ei la completarea formularului de a dona... se pun acolo sa completeze niste date si de acolo cum mai vine?
Cum imi vin mie banii pe contul meu bancar?
Iar la donatiile pe cartela am inteles ca trebuie un numar special format din 3 cifre? sau pot pune numarul meu de telefon sa-mi vina donatia?
Raspuns fast.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

La contul bancar/card stiu ca e nevoie de acel id
de ex RO49RNCB0080005630320001.
Te duci la banca si ei iti vor spune contul. Tu poti primi bani in acel cont prin card sau alte metode iar la cartela nu stiu, poate doar sa cumpere cineva credit si sa iti dea codul de reincarcare. Bafta!