| alexandru25 a întrebat:

Sall vreau sa va intreb daca descarc un joc cu mai multe parti cum pot sa desarhivez toate partiile?

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Salut alexbalas25! Pai selectezi toate partile, tinand apast click dreapta si le dai extract, dupa aceea o sa iti apara acolo cu numele jocului, dai click pe noul folder si iti apare acolo setup... etc Funda? pls!

1 răspuns:
| ralnic9 a răspuns:

Pai pentru inceput il instalezi toate partile si dupa aia il dezinstalezi spe ca ti-am fost de ajutor