| BlackUnderground a întrebat:

Sall vreau si eu un hack de microvolts si sa-mi spuneti exact cum se instaleaza (pasii de instalare) mersi!

4 răspunsuri:
| alesone18520 a răspuns:

Www.mediafire.com/? jy5iuw0oyn50wk6

da scroe so jy5iuw0o... sti tu ca alai ha.cku deci il iei si dupa il pui undei vr tu si intri pe oricare din alea 2 ca mie imi merge si alegi ce vr intri pe joc si buum iatil si da-mi funda

| alesone18520 a răspuns:

Scrie si jy5si mai departe pe bara de sus. sti bara aia de ss de tot? acolo scrii mediafire nu stiu cu.m si scrii si jy5iuw0o si mai departe la sarpunsu celalalt vezi

| TheSkull a răspuns:

Http://cheat-hack-trainer.com/micro-volts-hack-tool/

Pasii de instalare sunt sub poza de sub hack. Funda?

| BlackUnderground explică:

Intai sa vad daca e functional big grin