| adytzzza a întrebat:

Salll TPU as dori si eu niste servere de counter strike care cauta admin.Pentru ca eu as vrea sa devin admin am mai fost, dar as vrea un server mai misto big grin.Dau funda celor care ma vor ajuta
Va Multumesc

3 răspunsuri:
| Michilangelo a răspuns:

Arunca un ochi aici. Cautam administratori, insa avem ca cerinte activitate pe server. Comunitatea e destul de dezvoltata, avem cateva servere bine populate, plus forumul si site-ul.
http://www.gameway.ro/forum/70-servere-gameway.html

| Dinozaurule a răspuns:

Am eu un server si iti pot da admin dar trebuie macar 5 playeri sa adcui pe el. Pentru informatii contacteaza-ma la id: yoandreiyo53

| Dinozaurule a răspuns:

O si sa stii ca nue e nici un jucator e sv deocamdata