| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Imi spuneti cele mai tari jocuri pe care le jucati voi?
P.S. sa nu trebuiasca sa descarc sau sa instalez ceva. rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Ok happy
- Skyrim ( RPG! Am jucat cam vreo 40 ore )
- The witcher 2 ( RPG! am jucat cam vreo 20 si ceva de ore )
- Dragon Age : Origins ( RPG! L-am terminat de 2 ori, am vreo 90 de ore )
- Torchlight 2 ( RPG! Cam vreo 25 de ore )
- Euro Truck Simulator 2 ( cam vreo 30 ore )
- Borderlands 2 ( RPG-Shooter! Cam vreo 40 ore )
- FIFA 13 ( cam vreo 25 ore )

Cam astea le-am jucat in ultimul timp happy

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Minesweeper.

| Killzone a răspuns:

Cel mai tare joc care nu trebuie sa-l descarci sau sa-l instalez este battlestargalactica este un joc foarte tare cu o grafica superba.Sau daca nu-ti plac navele spatiale iti sugerez AventureQestWarld este un joc de strategie si foarte frumos sau daca ai facebook poti juca Ubersrike este un joc foarte tare. Sper ca te-am ajutat happy

| Bastille a răspuns:

Heii :)
Imi plac jocurile care sunt bazate pe o poveste. Pana acum am jucat Mad Father, care e preferatul mea, The Crooked Man, un joc genial, Schuld care este mai greu. Aceste trei jocuri sunt horror.

The Mirror Lied si Alice Mare sunt alte doua jocuri foarte dragute, dar cam scurte, si nu sunt horror.
Le poti descarca pe toate de pe : http://vgperson.com/games/

Sunt foarte dragute, si le descarci fara probleme, si fara alte programe inutile;)