| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salll TPU, puteti sa imi dati si mie niste nume de jocuri care sa mearga pentru urmatorul calculator (Care il si detin :3)

Processor : Intel Core 2 CPU 2. 00GHz
Rami : 4 GB
Memoria din placa video : 2 GB
Placa video : Gigabyte nVidia GeForce GT630
Spatiu de care dispun : Mult
Windows : 8.1 pro (Full version)
Tip de processor : De 32 biti

Ceva parere? (Si as vrea jocuri care sa merite jucate cum ar fi heartstone, Wow, Lol, ect, adica nu ceva gen metin2 ca am incercat si nu mia prea placut )

Dau funda pe primul raspuns primit

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Darksiders 1, 2 merita jucate, au un story line placut.Bafta

| MikiMIHAI1324 explică:

Da cool ce mi-ai recomandat dar tu crezi ca imi merg pentru ce am, ca am,, dubi,, legat de compatibilitatea acestor jocuri pentru pc meu