| al3xboy32 a întrebat:

Salll TPU ziceti-mi si mie un joc online in afara de metin2 sau 4story va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| 0Denis0 a răspuns:

Daca vrei un joc cu masini poti incerca need for speed world, sau daca vrei un joc cu razboinici (un pic ca metin sau 4story) ia battle of immortals (cred ca is mai multe tipuri nu sunt sigur) dar la asta ai nevoie de multa rabdare

1 răspuns:
| Rapyto a răspuns:

San Andreas multi player. Instalezi GTA San Andreas original si descarci de pe internet sa mp. Le instalezi in acelasi folder.