| furie1122 a întrebat:

Sallut am si eu nevoie de ajutorul vostru va rog frumos

am descarcat un servaerfilles
si am an pc urmatoarele
portmap
navicat(nu stiu sa-l folosesc)
xampp

nu am virtual pc
va rog daca se poate sa-mi lasati un like de unde al pot descarca repede

si an principiu vreau sa-mi spuneti cam ce progame am-i lipsesc

si app eu am descarcat files cu tot cu client gata facute toate dar nu stiu cum sa ma inregistrez si sa ma conectez la joc

nu stiu nici cum sa fac server cu progamul xampp

dar am-i lipseste ala create_cont care trebuia sa-l bag an xampp

daca se poate va rog dati-mil si pala

anvatatima cum sa-mi fac contul si sa ma log pe metin si cum sa folosesc navicat
sa-mi dau gm

si ce mai este necesar

(va rog nu-mi lasati lincuri cu ghiduri ca m-am uitat pe multe ghiduri si tot nimic
am-i da sa descarc progamele necesare si ele nu mai sunt pe net

laughing

app undeva ar fi trebuit sa descarc virtualBOX eu am crezut ca ete Virtual pc ala care tine metinul 24/24

dar mi-a esuat descarcarea poate imi dati voi un like mai bun

va astept daca vreti puteti sa ma contatctati si aici dar mai bine pe id de mess valyfuriosu@yahoo.com

dar ori cum lasati link si cateva cuvinte care sa ma ajute ca nu-s singurul care face serv si are nelamuriri

Răspuns Câştigător
| TudyMNX a răspuns:

Din pacate nu te pot ajuta cu crearea lui dar te pot ajuta dupa ce il faci cu editul... daca reusesti sa il faci pana la capat(ceea ce eu nu am reusit) contacteaza-ma la id krysu_boy@yahoo.com