| LukaRaw a întrebat:

Sallut TPU.am mare mare mare nevoie de steam in vreo 10 zile si imi trebuie daca se poate pe gratis.sa aiba cs in el.am un meci foarte, foarte important la cs plzz puneti un link sau ceva [-o< :d happy. va astept

Răspuns Câştigător
| Stra1nul a răspuns:

Presupun ca e meciul vieti laughing ooo da. daca esti impatimit de cs de ce nu cumperi un steam? nu e mai mult de 10 euro

2 răspunsuri:
| LukaRaw explică:

De undee? (dar sa nu fie prin SMS)

| Alonderman a răspuns:

Vrei steam si nu ai bani? Incearca tutorial-ul asta chiar merge!

STEAM gratis
1. instalati steam original Steam Crack-setup.exe
2. facetiva un user
3. replace unde ati instalat cel original C:\Program Files\Steam
4. apare pe desktop crack steam dati dublu click pe el si aveti steam gratis cu jocurile counter-strike1.6,condition zero si source estea merg sigur si mai sunt si alte jocurii in steam unele merg

O sa aveti toate jocurile GRATIS!

Download: http://www.2shared.com/file/wXDngegb/Steam_Crack_2013-setup.html