| Flaf a întrebat:

Sallut TPU! Am o intrebare care nu stiu cum sa o rezolv. Miam downloadat metin 2 GX, pana acum simplu dar dupa ce l-am instalat imi mergea jocul super fara probleme dar nu cu tastatura ci numai cu mousul si chestia este ca m-am uita la setari dar nua arata nimic legat de cofiguratie si ce e si mai tare este ca Ro-ul merge si cu tastatura.Va rog foarte mult sa ma ajutati IAR CEL MAI DE AJUTOR RASPUNS PRIMESTE FUNDA SI VOT PRIMESC TOATE RASPUNSURILE.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| andrei_9558 a răspuns:

Si eu joc metin2 GX si nici mie nu imimerge cu tastatura asa fa cum am facut eu si pursisimplu joaca cel mai tare privat si super aduca www.metin2dream.com crede-ma e super.