| Yolocaust a întrebat:

Sallz TPU am o intrebare. De ce mi se tot opreste pcu singur? Help me crying. Dau funda

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Poate fi de la:
-Incarcarea cpu-lui adica a acosului procesorului de la prea multe aplicatii deschise.
-Virusi
-Prea multe programe care le pornesti o data cu pc-ul.
-Poate ti se misca placa de la RAM.

Incearca sa reistalezi sistemul de operare, daca si atunci iti face figuri atunci trebuie sa-l duci la reparat.

Sper ca te-am ajutat.Bafta!

2 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Se poate sa fie si din cauza unor lucrari la reteaua electrica. Curentul nu este continu si poate avea intreruperi de 1 secunda. Eu am patit asa ceva acum 2 saptamani.

| AbstractShade a răspuns:

1.Nu mai merge cooleru'
2.Ai probleme cu Windowsu'

Cauta pe net Speccy... il iei..il instalezi si te uiti sa vezi ce temperatura au componenetele