| Yoral a întrebat:

Sallz allz TPU am si eu o intrebare si va rog sa nu radeti de mine imi place de o fata de clasa a-8-a si eu sunt a-6a plus ca ea are si 15 ani. Un coleg de la mine din clasa i-a zis ca o plac pe mess i-am bagat si eu id-ul si nu dat add. O vrea sai ii zic in fata? pls help me

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! cel mai bine are fi dupa parerea mea sa ii spui in fata ca o placi.SI CE DACA ARE 15 ANI? dupa parerea mea varsta nu conteaza atata timp cat doua persoane se plac reciproc. FATI curaj si spune-i este posibil sa nu te respinga si sa te placa si ea.SUCCES.fundita? apropo sunt fata

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu prea cred ca lipeala voastra o sa se inample.Pentru ea tu esti un pusti. Fetele de 14 ani se uita la baieti mai mari cu 3 ani ca ele nu mai mici!

| alexutu001 a răspuns:

Salut, scuza-ma ca iti rapesc si sperante dar cred ca fata e complexata de varsta.in urma unor sontaje facute de prietenii nostri americani s-a afirmat faptul ca 90%din femei nu ar iesii cu barbati mai mici ca varsta si cu o diferenta maxim de 1-2ani, totusi eu zic sa te duci la ea si sa-i vorbesti poate face parte din procentul acela de 10% care acceptahappy niciodata nu poti sa stii baftahappy