| robert188 a întrebat:

Salt TPU am o problema la minecraft mi-am facut ocasa si nu vreau so pierd si acum sunt in ea dar am apasat de prea multe ori pe space ca mi-am facut piscina si mam blocat in ea ca am facut o gaura si acum plutesc si nu merg pe pamant cum fac sa cobor pe pamant

Răspuns Câştigător
| Anabella1 a răspuns:

O solutie ar fi sa sapi drept pana cind se termina apa si dupa sa econstruiesti
Cred ca ar merge pentru ca ma avut o proplema asemanatoare, doar ca mie nu imi mergea space. m-a ajutat fratele meu si am aflat ca era setatgresit saritura...
Sper sa iti folosesca raspunsul meu!