| Sorin25 a întrebat:

Saltu TpU! Am si eu o intrebare. Unde gasesc pozele facute de admini la cs 1.6? Le-am cautat in cstrike si nici urma de pozele pe care le.a facut el.treaba e ca daca imi fac screenshot cand joc apar pozele in cstrike.dar pozele facute de admin nu. unde mai exact in cstrike? in ce folder intru sa le gasesc? va rog help me! Dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Vladut2000L a răspuns:

Intra in foldarul counter strike 1.6 sau cs 1.6 si cauta-le in cstrike_lv

1 răspuns:
| cornelut a răspuns:

Intri in cs si in folderul cstrike