| MaybeSomeone a întrebat:

Salu! am o problema recenta : cand joc counter strike cs pe servere clasice mi-se blocheaza tastatuta si mousul...dc? a inceput sa mi se intample si in timp ce joc metin dar foarte rar...cand joc alte jocuti nu am aceasta problema ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| MaybeSomeone explică:

Wooow! stai mai sunt oameni cate pot raspunde... oricum cred ca merita funda stai sa mai sterg din ele ca si asa nu le joc pe toate big grin

| Commandoo a răspuns:

Te joci metin 2 ro sau chaos? stiu de la prea multe jocuri pe pc imi dai te implor funda? este singurul raspuns