| andreiandronic a întrebat:

Salu la toti! Am o mare problema legata de metin2 ro!
Deci :
-am descarcat jocul si l-am instalat normal am asteptat tot sa se incarce si cand sa dau la incepe jocu : o eroarre la hackshiler si dupa ce dau ok zice hack shiller time out

4 răspunsuri:
| JokErULl a răspuns:

Dezistaleazal si instaleaza-l inapoi. daca nici atunci nu merge descarca-l din nou... baftawinking

| TaviRandom a răspuns:

Eh..de ceva timp metinul s-a stricat din cauza hack shildului nou e foarte praf ideea e ca trebuie sa inchida metinu sai sa dea eroare cand detecteaza hack, bine asta teoretic de fapt daca ai hack nu face nimic, merge perfect, da se blocheaza din senin daca ai o aplicatie normala deschisa foarte praf...pai problema ta nu pare prea complicata doar stupida incearca sa da un restart la pc si reincearca din nou sau reinstaleazal, bafta!

| NooneLikesMe a răspuns:

Poti sa incerci sa dezactivezi firewall pentru 5 minute sa vezi daca are efect. daca nu s-ar putea sa fie de la metin2, asteapta 1-2 zile si dupa dai din nou pe autopacker.
poti sa faci un Starter:
1)deschizi notepad si scrii in el : start metin2client.bin
2)dai save si dai browse pana la folderul cu metin2
3)il salvezi cu numele de : starter.bat

| andreiandronic explică:

Eu l-am descarcat din nou si da aceeasi eroare. Zice asa de mai bine de 1 luna