| pepe00001111 a întrebat:

Salu TPU Am si eu o intrebare daca puteti reusi sa ma ajutati:eu am un calculator putin mai rabla si vreau sa ma joc metin2 ro l-am descarcat si atunci cand vreau sa intru in metin2 prima data imi zice ceva cu placa video si apoi cand vreau sa intru a doua oara imi da rastart calculatorul. ce pot face plisz! Funda

Răspuns Câştigător
| Suckarul a răspuns:

Placa video trebuie schimbata...tongue

5 răspunsuri:
| Suckarul a răspuns:

Cam trebuie sa instalezi alte drivere?

| Suckarul a răspuns:

A scuze da trebuie sa instalezi alte drivere

| pepe00001111 explică:

Si daca schimb placa video trebuie sa instalez ceva drivere noi sau numai o pun in centrala la locul ei sigata?

| pepe00001111 explică:

Ok mersi o sa incerc...

| pepe00001111 explică:

Si mi-am schimbat placa chiar acum dar tot nu merge si am instalat si driverele m-am gandit sa-mi schimb windows-ul