| Denis_Candea_1937 a întrebat:

Salu TPU dati-mi niste jocuri pc cam de un 2gb cel mult va rog cele mai tari raspunsuri funda

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

Strategie:rome total war 2, 5 GB, warcraft 3 1 gb, age of empires 2 500 mb, age of empires 3, 1, 5 gb.Imperial glory 2, 3 gb.
Shooter:call of duty 1, 4 gb, return to castle wonflenstine vreo 800-900 mb, ii tare, cs 1, 6 400 mb, cs source 1, 3 gb, call of duty united offensive (merge numia daca ai si call of duty 1], toata seria de delta force, medal of honor aliied assault,. si cam atat ca nu mia tzin minte prea bine, FUNDA?