| BORICEANLAURENTIU a întrebat:

Salur TPU, am o intrebare ce jocuri mi-ar merge pe urmatoarele specificati:
Procesor:Intel Celeron 2. 00Ghz
Ram:1 gb
Placa video 512mb GeForce8800GS

4 răspunsuri:
| FosiiiOP a răspuns:

Undeva pe la fifa 07, 08... Gta, Counter Strike, PES 07 acuma depinde ce jocuri vrei daca spui iti voi spune daca merg sau nu

| BORICEANLAURENTIU explică:

Placa este de 8400GS nu de 8800Gs ma scuzati.

| BORICEANLAURENTIU explică:

Pes
07... mi-a mers si pes 2013 am jucat si call of duty modern warfare 2, fifa 08... am jucat fifa 11 fara nici o sacadere, cam jocuri de genu as vrea.

| BORICEANLAURENTIU explică:

Dau funda raspunsurilor cu cele mai faine jocuri care mi-ar merge.