| BoykaLoL a întrebat:

Salut a'si vrea si eu un metin2 cu urmatoarele:la magazine Otel+9(sa iasa king/posedata), Batalie+9(sa iasa triton), si restu.Sa fie cineva sa iti dea skill G/P.Cal armat /// DAR SA NU FIE URMATOARELE METINE:EARTH,HAMMER,TIM, FUN, va dati voi seama...Metinul SA NU FIE HOSTAT.

2 răspunsuri:
| Christin1999 a răspuns:

Pvp-metin2.no-ip.ro

| valiboricean a răspuns:

MAne stiu eu unul foarte fain cresti repede ai toate armele si armurile in shop si cresti foare repede uite si link http://apollomt2.ro/ funda?