| Mihai_Mihai_1990_G2I4 a întrebat:

Salut! Acum 3 zile am achiziționat un ps5 disc edition și am instalat eafc24 de pe ps4 pe ps5.Dar are foarte mare lag de când l-am luat în ultimate team.Nu mă pot conecta la servere din prima iar când abia reușesc meciul se întrerupe din secunda în secundă. Routerul livrează doar pe 2.4 GHz.Este de vină internetul sau consola în sine? Multumesc

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Poate sa fie si de la placa de retea din consola dar la fel poate fi si de la router daca e mai vechi... Nu ai optiunea sa conectezi consola la net prin cablu? fa asa!