| Ganja1st a întrebat:

Salut.Acum cateva luni am vazut un joc...atunci nu puteam sa -l joc datorita calculatorului, dar din fericire mi-am luat altul acum 1luna si acum mi-am amintit de el... el arata cam asa: Deci stiu sigur ca are o grafica buna si se vede de sus am vazut un gameplay in care erai un magician cu pelerina albastra si aveai spellurile in stanga jos parca si omorai mobihappy la inceput e un castel si cobori pe scari cred nu stiu. As vrea sa aflu cum se numea jocul, mi se pare interesant
PS: daca ajuta la ceva stiu ca a avut multe buguri si au fost multe fix si update. Nu e heroes might and magic in caz ca -l confundati desi n-are legatura lumea la confundat.

1 răspuns:
| BlackNightVizionz99 a răspuns:

1 Tu Vorbesti De wizard? Atunci intra pe wizard are o grafica Buna si nu mai stiu cum e... Funda? sper ca te am ajutat Have Fun big grin