| TOOL a întrebat:

Salut, acum pe steam este Halloween sale, ceva recomandări în jocuri faine până în 20 de euro?

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Nu ai spus ce gen, dar mă gândesc că ai vrea ceva horror.

Resident Evil 7 - 19 euro - Eu a trebuit să stau la 10m de monitor și să-mi dau căștile de pe cap că să nu ma speriu.

7 Days To Die - 8 euro - Dacă îți place Minecraft, o să-ți placă și ăsta, are grafici și mecanici mult mai bune.

Seria Outlast - Din nou, și la asta a trebuit să stau la 10m de monitor.

Soma și Alien Isolation - Tot ceva în genul lui Outlast

Metro Redux, care conține și Metro 2033 și Metro Last Light. Povești deosebite, și apare unul nou anul viitor.

Dar dacă totuși nu vrei ceva horror recomand The Witcher 3 (te poți juca și 300 ore fără să te plictisești), Rust, Arma 3 (dacă ești pasionat de armată, ăsta e un simulator pentru tine).