| davidutzro a întrebat:

Salut all am o intrebare foarte grea deoarece sunt curios si vreau sa stiu.
Unde pot sa ma joc jocuri online cu pewdiepie cry sp00n smosh si toti ceilalti? cautati pe youtube numele lor dati subscribe si sa vedeti ca au niste jocuri smechere si cred ca au un program sau cv de genu de joaca toti imipreuna...de exemplu mie mi-ar placea sa joc cu ei worms revolution sau no more room in hellhappysau macar de unde pot gasi aceste 2 jocuri?

1 răspuns:
| davidutzzro a răspuns:

Lol si eu vreau sa joc! ii stiu buna intrebare