| Socaciu_Andrei_1999 a întrebat:

Salut all stie careva un program de editare video gen sa pun o anumita imagine si o anumita piesa pe fundal? sau sa pun un video pe secvente etc dati-mi link-ul site-ului de unde pot sa descarc pentru windows xp! Dau funda multumesc pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Buna. Au mai intrebat cateva persoane de un astfel de program. Poti vedea raspunsul si poti gasi linkul pentru programul respectiv aici: http://www.tpu.ro/......deoclipul/