| Andyy007 a întrebat:

Salut
Am 2 GTA4 in computer si vreau sa stiu cum pot schimba salvarile doar unuia dintre ele.Am Windows 7...si nu stiu unde se gasesc salvarile.Va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Andyy007 explică:

Felicitari, toti ati gresithappy
Am spus windows 7.
Pana la urma am gasit, NU datorita voua!
Nu va multumesc si nu va dau funda!

| mankill a răspuns:

Intri in computer Documents-Gta San Andreas User Files si copii acolo. Funda?

| mankill a răspuns:

Aoleo scuze am scris san andreas.

| Alex107 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte, salvarile de la Gta se gasesc prin my document... Le dai delete si dupa nu o sa-ti mai apara nici in joc... Funda?

| Alex107 a răspuns:

Si eu am windows 7 si am salvarile in my document, gta san andreas user files(asa se salveaza la toate gta doar ca alt nume).Asa ca usor cu comentariile de genu nu datorita voua!