| AlexMAV a întrebat:

Am 2 intrebari din FIFA.
1. La fifa 2008, daca incep in manager mode cu o echipa din liga secunda din Anglia, apoi termin pe 1 promovez in prima liga? Daca nu, atunci nu este ceva un patch sau o setare sa permita asta?
2. As vrea sa stiu daca este un site care sa afiseze toti jucatorii din fifa 2008 si sa vad toate atributele lor. Daca nu este pentru fifa 2008 si este pentru alt fifa dati-mi-l pe ala.
Cel mai bun raspuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Nu poti promova pentru ca asa este creeat jocul. Iar despre jucatorii din fifa 08 nu exista un astfel de link. Sper ca ti-am putut fi de ajutor.