| Rapking a întrebat:

Salut am achizitionat de curand un volan cu tot cu pedale marca Genius,nu l-am luat nou, ideea consta in faptul ca dupa ce l-am instalat am observat ca desi eu il vad ca fiind pozitionat drept volanul pe consola in joc acesta este de fapt pozitionat gresit si trage vehiculele intr-o parte.As putea cumva sa il restez cu un program ceva sau pot sa ii mai fac ceva? ofer funda primului raspuns care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Incearca sa intri prin control panel la Hardware and Sound, Devices and Printers, dai click dreapta pe volan, vezi la proprietati daca gasesti functia de calibrare.

1 răspuns:
| DAnc3 a răspuns:

Si al meu face asa de o vreme, roteste-l la maxim de cateva ori in stanga si dreapta in timp ce conduci in joc.