| BJK1903 a întrebat:

Salut, am achizitionat laptopul acesta ieri si as dori sa aflu daca merita achizia happy. Multumesc

https://altex.ro/......AP4PP10EA/

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu avem cum sa decidem noi daca "merita" achizitia sau nu. Tu stii daca "merita" sau nu. Ideea e: bazat pe acelasi procesor, placa video, sau ideea de "ceva mai bun" pe componente in banii aceia, sa fie si 144 hz si toate cele, nu prea ai fi avut (poate prea putine variante). Pe scurt, e o alegera buna la banii aceia. Daca "merita" tu stii. Ceva mai bun luai doar cu bani mai multi. Ai prins "bine".

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Linkul nu e activ dar dacă l-ai luat, să-l folosești sănătos

| BJK1903 explică:

Https://www.pcgarage.ro/......b-freedos/

L-am luat de la altex, poate acest link merge. :)

| BJK1903 explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos happy