| TimofteBianca a întrebat:

Am avut un cont de minecraft pe un server si l-am sters ca sa pot sa imi fac altul. Cand am vrut sa ma inregistrez pe celalalt cont spunea ca am intrecut limita de inregistrari pe acest cont. Ce sa fac? Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| randomgui a răspuns:

Ai 2 optiuni. 1 Dai reset(Nu restart) la router (asta se face cu un ac pe acel buton mic dar va trebuii reconfigurat) sau 2 Reinstalezi windows-ul. Daca nu stii cum sa faci niciuna nu stiu alte metode