| Daddyy a întrebat:

Am construit multe case pe minecraft intr-un loc. si odata m-am dus in padure si nu mai gasesc lucu ala. sadsad nu exista ceva harta sau cv? straight facecrying

Răspuns Câştigător
| D4K1N3 a răspuns:

Ba da este harta dar trebuie tu sa o faci. iti trebuie hartie (o faci din trestie)si o busola ( redstone si fier)dar nu stiu sigur daca o sa iti arate locul unde ai construit

1 răspuns:
| D4K1N3 a răspuns:

Daca vrei sa vezi cum se crafteaza mai bine intri pe site-ul asta www.minecraft-fantasy.webs.com momentan svr e off dar o sa fie deschis cat de curand inca lucram la el