| Bahrntan a întrebat:

Am dat si eu de o mica problema, poate unii dintre voi ati dat peste ea si poate ati rezolvat-o!
Am instalat un program care sa te conectezi pe 2 servere de samp de odata, am dat alt+enter sa fac rezolutia mai mica de la samp!
Am intrat pe doua conturi!
Un cont am pus in stanga sus pe colt si un alt cont in dreapta sus!
Dar vreau sa ramana amandoua pe ecran/desktop nu cand intru pe PRIMUL CONT celalalt sa intre in bara! Stie cineva cum pot face sa ramana amandoua pe desktop?
Va rog frumos!

2 răspunsuri:
| Bahrntan explică:

Ma refer cand sunt conectat pe doua conturi, si cand dau pe primul client celalalt client de samp se baga in bara automat nu as mai vrea asa as vrea sa ramana pe desktop sa nu mai intre automat in bara daca ma intelegeti ce spun!

| AnimeROuriS3254 a răspuns:

Cel mai nou si de durata server de samp, cu GM unic TRUCKING, din Romania!
Server-ul este recent deschis, insa avem in jur de 15-20 jucatori zilnic!

Detalii server

Owneri/Owners: Heike/Nonu.
Mod/Mode: Trucking
Harta/Map: San Andreas/New maps
Forum: -----

IP: 188.212.102.217:7777
Jucatori : 20/50

Anul lansarii: 2012 - prezent

- Sistemele serverului/Server Systems:
- Sistem case dinamice
- Sistem Administratori
- Sistem playeri VIP(helperi)
- Sistem al statisticilor jucatorului
- Sistem mesaje private
- Sistem animatii
- Sistem reguli + bonus dupa ce le citesti
- Sistem inregistrare-conectare
- Sistem anti-flood
- Sistem ban
- Sistem kick
- Sistem anti-spam
- Sistem ignorare mesaje personale
- Sistem flip
- Sistem rankuri(ale joburilor)
- Sistem comenzi
- Sistem top
- Sistem jail(inchisoare)
- Sistem freeze
- Sistem de record al jucatorilor/Record System
- Sistem Radio
- Sistem vehicule dinamice
- Sistem panouri publicitare/Billboards System etc.
- Sistem misiuni bonus
- Sistem apartamente
- Sistem prieteni/Friends system(avantaje: pm, teleport)
- Sistem case dinamice/Dynamic house system: General Commands: /gohome, /housemenu
- Sistem afaceri/Business System: General Commands: /gobus, /busmenu
- Admin System: General Commands: /acmds, /admins.
- V.I.P System: General Commands: /vcmds, /vips.
- Statistics System: General Commands: /stats
- Commands System: General Commands: /cmds
- Rules System: General Commands: /rules
- Billboard System: General Commands: /call(223), /mybillboard