| Mihalescu_Costel_1994 a întrebat:

am descarcat prototype 2...in arhiva si ca sal dezarhivez imi trebuie un cod si nu ma lasa
da rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| sOg a răspuns:

Ai luat jocul FAKE(fals) nu mai lu-a rar... il poti lua de pe www.thepiratebay.com la portotype 2 :) dar ai grija sa fie iso

5 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

Pai de unde l-ai scos tu ala a pus parola, ori sa intri pe un site cu survey-urile alea ca sa faca bani ori a pus parola pe siteu unde l-ai downloadat tu, altadata da mai multa atentie.

| StoicaAndi a răspuns:

Te ajut. Uite trebuie sa intri pe linkul asta si aici iti spune tot.De unde sa il descarci.Ala care la-i descarcat e fals, nu e bun.Ca l-am descarcat si eu.Si am cautat peste tot.

Uite linkul http://www.youtube.com/watch?v=0vyNG3hrO8w&feature=youtu.be

| DirtyCow a răspuns:

Ia-ti password RAR recovery va dura ceva chiar si o luna si un an dar o afli si pot sa o dai pe net

| Jhons_Billy_1998 a răspuns:

Am spart parola si este 123 laughing incearca! Funda!

| Serafim_Reisz_1996 a răspuns (pentru Jhons_Billy_1998):

Multumesc e prima oara cand intru pe siteul asta chiar cautam parola de la prototype 2 multumesc inca o datahappy