| alex200388 a întrebat:

Salut am facut un server de Minecraft numit 1.7.2 dar nu stiu ce pluginuri sa-i mai adaug

1 răspuns:
| ToTaLw a răspuns:

Pai ai putea pune plugin de World Edit pentru cei cu Op ca sa le fie mai usor constructia dar trebuie sa fii atent la cine dai OP ca sa nu iti grifeze,un plugin de minigames-uri pentru hunger games,ai putea baga hide and seek si multe altele,dar fi sigur ca ai plugin de shop,de grade(helper, moderator, admin, operator care sa apara in fata numelui), un plugin anti-xray si mai vezi tu dupa.
Funda?big grin